W dniach 6 i 7 marca uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Twardorzeczce rywalizowali w Zawodach Powiatowych w Piłkę Ręczną. Jako pierwsze do gry przystąpiły dziewczęta i wystąpiły w następującym składzie: Marta Mrowiec, Daria Caputa, Jessica Koczwara, Weronik Magiera, Aleksandra Pietraszko, Patrycja Zagórska, Natalia Kwaśna, Magdalena Foltyn, Alicja Nikiel, Emilia Pawlus, Weronika Dobija, Karolina Suława oraz Justyna Wojcieszak. Opiekunem drużyny była Pani Barbara Habdas.


W pierwszym spotkaniu drużyna dziewczyn z Gimnazjum w Twardorzeczce zagrały z Gimnazjum Ujsoły pewnie wygrywając 7:3.


W następnym spotkaniu z Gimnazjum nr 1 w Jeleśni 10-6. W meczu półfinałowym zdecydowanie drużyna z Twardorzeczki zwyciężyła z Rajczą 11-2, natomiast w meczu finałowym przegrała z gospodarzem zawodów Gimnazjum nr 1 Łodygowice 8-4 i zajęła drugie miejsce.Klasyfikacja końcowa:

I miejsce Gimnazjum nr 1 Łodygowice

II miejsce Gimnazjum Twardorzeczka

III miejsce Gimnazjum nr 1 Żywiec

IV miejsce Gimnazjum Rajcza

V miejsce Gimnazjum Międzybrodzie Bialskie

VI miejsce Gimnazjum nr 1 Jeleśnia

VII miejsce Gimnazjum Łękawica

VIII miejsce Gimnazjum Radziechowy

IX miejsce Gimnazjum Ujsoły

X miejsce Gimnazjum CięcinaNastępnego dnia do walki przystąpili chłopcy z .Gimnazjum im Jana Pawła II w Twardorzeczce reprezentowali następujący uczniowie: Kamil Dawid, Kamil Myśliwiec, Jacek Jeziorski, Jakub Jakubiec, Jakub Caputa, Bartłomiej Konior, Adam Wrona, Kacper Damek, Wiktor Michalski, Bartosz Dudys, Krzysztof Sermak, Witold Moroń, Kamil Piątek, Krzysztof Habdas oraz kontuzjowany zawodnik Dominik Dudys. Opiekunem był Pan Szymon Skowron.


W pierwszym spotkaniu uczniowie z Gimnazjum w Twardorzeczce zagrali z Gimnazjum w Żabnicy z którym wygrali 11-10, następnie w półfinale grali z Gimnazjum w Łękawicy i wygrywając 5-4 zapewnili sobie miejsce w finale. Podobnie jak dnia poprzedniego uczniowie z Gimnazjum w Twardorzeczce zagrali z Gimnazjum nr 1 w Łodygowicach wygrywając 11-6. 28 marca w zawodach rejonowych Gimnazjum im. Jana Pawła II w Twardorzeczce będzie reprezentować powiat żywiecki.klasyfikacja końcowa:

I miejsce Gimnazjum Twardorzeczka

II miejsce Gimnazjum nr 1 Łodygowice

III miejsce Gimnazjum Wieprz

IV miejsce Gimnazjum Łękawica

V miejsce Gimnazjum Żabnica

VI miejsce Gimnazjum Międzybrodzie Bialskie

VII miejsce Gimnazjum Gimnazjum nr 2 Żywiec

VIII miejsce Gimnazjum Korbielów

IX miejsce Gimnazjum Rycerka GórnaSzymon Skowron

Gimnazjum w Twardorzeczce