Od 2019 roku partnerem regionalnym w programie „Równać Szanse” jest Żywiecka Fundacja Rozwoju – Programie dedykowanemu działaniom młodzieżowym.

Wszystkie i Wszystkich, którym bliskie są działania z młodzieżą i dla młodzieży, chcieliby/-łyby uzyskać wsparcie merytoryczne i finansowe na takie działania, chciałybyśmy zaprosić na spotkanie regionalne pt.

(nie)Konferencja „Jak Równać Szanse?” (Kiedy? 14 czerwca 2019; godz. 10.00-15.00 Gdzie? Pałac Habsburgów w Żywcu Dlaczego? Warto się poznać, zintegrować, nawiązać nowe relacje, ale przede wszystkim skorzystać z propozycji warsztatowych i prezentacyjnych w ramach (nie)Konferencji, dowiedzieć jak można dobrze napisać projekt z młodzieżą, dla młodzieży W ramach spotkania oferujemy 3 warsztaty: z Olą Chodasz, Michałem Serwińskim i Pawłem Waleckim. Będzie okazja, podczas sesji stolikowej, podyskutować o swoich planach, działaniach i wyzwaniach: zarówno w pracy z młodzieżą, jak i z programem „Równać Szanse”.

Szczegóły i program spotkania przesyłamy w załączniku. Więcej informacji i formularz rejestracyjny znaleźć można tutaj:

https://zfr.org.pl/co-robimy/co-robimy/projekty-aktualne/rownac-szanse

oraz na naszym facebooku. Tegoroczny konkurs „Równać Szanse” ogłaszamy w sierpniu; kwota do pozyskania na działania młodzieżowe: 8,5 tys. (bez konieczności posiadania wkładu własnego). Na spotkanie, do udziału w Programie „Równać Szanse” zapraszają: Anna Barabasz – koordynatorka regionalna Programu „Równać Szanse”i Anna Jafernik z Żywieckiej Fundacji Rozwoju tel. kom. 509 832 941; 601 205 390.