Jak pracowało się przedstawicielom różnych zawodów w ubiegłych dekadach? Z pewnością nieco inaczej niż dzisiaj – zmieniły się miejsca pracy, narzędzia, technologia... Konkurs „Praca dawniej” organizowany przez portal pracy Aplikuj.pl, ma na celu pokazanie, jak zmieniła się codzienność zawodowa Polaków niezależnie od profesji.

Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców woj. śląskiego i małopolskiego, którzy ukończyli 60 rok życia. Aby wziąć udział, należy zgłaszać się do konkursu wypełniając formularz internetowy: https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie. Zgłoszenia może dokonać sam uczestnik lub inna osoba w jego imieniu – we wskazanym formularzu trzeba załączyć 1-3 skanów fotografii związanych z dawną pracą. Będą one zbierane do 11 września bieżącego roku. Im starsze zdjęcia, tym lepiej – podzielmy się niezwykłymi wspomnieniami pracy z dawnych lat!

Do wygrania atrakcyjne nagrody: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe oraz książki. Zapraszamy do udziału w konkursie! Pełny regulamin można znaleźć pod linkiem https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior.