Komisja Budżetu, Finansów i Inwestycji w składzie:

  1. Anna Polak - Przewodnicząca
  2. Grażyna Urbaś - Zastępca Przewodniczącej
  3. Janusz Szymański - członek
  4. Halina Krywult - członek
  5. Andrzej Binda - członek
  6. Mirosław Piotrowski - członek
  7. Czesław Miklusiak - członek


Komisja Bezpieczeństwa Publicznego, Gospodarki Gminnej i Ochrony Środowiska w składzie:

  1. Grażyna Urbaś - Przewodnicząca
  2. Janusz Szymański - Zastępca Przewodniczącej
  3. Stanisław Machowski - członek
  4. Mateusz Zeman - członek
  5. Jan Caputa - członek


Komisja Kultury, Oświaty i Promocji Gminy w składzie:

  1. Krystyna Małysa-Brodka - Przewodnicząca
  2. Anna Polak - Zastępca Przewodniczącej
  3. Halina Krywult - członek
  4. Janusz Szymański - członek
  5. Andrzej Binda - członek


Komisja Zdrowia, Pomocy Społecznej, Sportu i Turystyki w składzie:

  1. Piotr Śliwa - Przewodniczący
  2. Katarzyna Skrzypek - Zastępca Przewodniczącego
  3. Jan Caputa - członek
  4. Stanisław Machowski - członek
  5. Krystyna Małysa-Brodka - członek


Komisja Rewizyjna w składzie:

  1. Halina Krywult - Przewodnicząca
  2. Włodzimierz Jezutek - Zastępca Przewodniczącej
  3. Grażyna Urbaś - członek
  4. Jerzy Łodziana - członek
  5. Jan Caputa - członek






(od 12.12.2014 r. do 28.04.2016 r.)



Komisja Rozwoju Gospodarczego i Finansów w składzie:

  1. Anna Polak – przewodnicząca
  2. Grażyna Urbaś – zastępca przewodniczącej
  3. Janusz Szymański – członek
  4. Halina Krywult – członek
  5. Mirosław Piotrowski – członek
  6. Czesław Miklusiak – członek
  7. Andrzej Binda – członek



Komisja Rolnictwa i Ochrony Środowiska w składzie:

  1. Halina Krywult – przewodnicząca
  2. Krystyna Małysa-Brodka – zastępca przewodniczącej
  3. Włodzimierz Jezutek – członek
  4. Jerzy Łodziana – członek
  5. Grażyna Urbaś – członek



Komisja Kultury, Oświaty, Sportu, Turystyki, Opieki Społecznej i Bezpieczeństwa Publicznego w składzie:

  1. Krystyna Małysa-Brodka – przewodnicząca
  2. Halina Krywult – zastępca przewodniczącej
  3. Anna Polak – członek
  4. Katarzyna Skrzypek – członek
  5. Stanisław Machowski – członek
  6. Andrzej Binda – członek
  7. Janusz Szymański – członek



Komisja Rewizyjna w składzie:

  1. Włodzimierz Jezutek - przewodniczący
  2. Mateusz Zeman - zastępca przewodniczącego
  3. Jerzy Łodziana - czlonek