KADENCJA 2014-2018


Przewodniczący Rady Gminy Lipowa

Andrzej Binda

(przyjmuje interesantów  w sprawach  skarg i wniosków w środy w godz. 13:00-15:00)



Wiceprzewodniczący Rady Gminy Lipowa

Czesław Miklusiak

(przyjmuje interesantów  w sprawach  skarg i wniosków w drugie piątki miesiąca  w godz. 8:00-9:00)



Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Lipowa

Katarzyna Skrzypek

(przyjmuje interesantów  w sprawach  skarg i wniosków w ostatnie piątki miesiąca w godz. 14:00-15:00)




BIURO RADY GMINY

II piętro, pok. 20

tel./fax. 33 860 15 52

rada.gminy@lipowa.pl







KADENCJA 2010-2014


Przewodniczący Rady Gminy Lipowa

Zdzisław Setla (od 19.07.2011 do 21.11.2014)

Aleksander Greń (od 02.12.2010 do 19.07.2011)



Wiceprzewodniczący Rady Gminy Lipowa

Mirosław Piotrowski (od 01.12.2011 do 21.11.2014)

Zdzisław Setla (od 02.12.2010 do 19.07.2011)



Wiceprzewodniczący Rady Gminy Lipowa

Janusz Szymański