Skarbnik Gminy/Kierownik Referatu Finansowego

Krystyna Piecuch

tel. 33 860 15 61

skarbnik@lipowa.pl


 

Księgowość budżetowa (wydatki)

Maria Pawlik - Inspektor

I piętro pok. 13

tel. 33 860 15 43

m.pawlik@lipowa.pl


Księgowość budżetowa (dochody)

Halina Piecuch - Inspektor

I piętro pok. 13

tel. 33 860 15 42

h.piecuch@lipowa.pl


Księgowość podatkowa (podatek od środków transportowych, zwrot podatku akcyzowego)

mgr Aneta Magiera - Podinspektor 

I piętro pok. 13

tel. 33 860 15 43

a.piecuch@lipowa.pl


Wymiar podatków

mgr Magdalena Caputa - Inspektor

tel. 33 860 15 44 

I piętro pok. 13

m.caputa@lipowa.pl


Wymiar podatków

Monika Wandzel - Specjalista

I piętro pok. 13

tel. 33 860 15 44

m.wandzel@lipowa.pl


Księgowość podatkowa (egzekucja)

mgr Marta Zuziak - Inspektor

I piętro pok. 13

tel. 33 860 15 45

m.zuziak@lipowa.pl


Obsługa kasowa

Grażyna Pietraszko - Inspektor

parter pok. 2

tel. 33 860 15 46

g.pietraszko@lipowa.pl