Kierownik Referatu Infrastruktury

mgr Krystyna Kućka

parter pok. 4

tel. 33 860 15 63

k.kucka@lipowa.pl



Zamówienia publiczne

mgr inż. Marzena Krzesak - Inspektor

parter pok. 4 a

tel. 33 860 15 35

m.krzesak@lipowa.pl


Nazewnictwo ulic

mgr inż. Magdalena Pawlusiak - Podinspektor

parter pok. 3

tel. 33 860 15 33

m.pawlusiak@lipowa.pl


Komunikacja i oświetlenie uliczne

Lucyna Piekielska - Inspektor

parter pok. 4 a

tel. 33 860 15 37

l.piekielska@lipowa.pl


Zagospodarowanie przestrzenne

inż. Dorota Ciupka - Referent (zastępstwo: mgr inż. Monika Machowska)

parter pok. 3

tel. 33 860 15 33

d.ciupka@lipowa.pl


Rolnictwo i leśnictwo, gospodarka nieruchomościami, gospodarka wodna

Maria Jasek - Inspektor

parter pok. 3

tel. 33 860 15 34

m.jasek@lipowa.pl


Ochrona środowiska

mgr Maria Szustakowska - Inspektor (zastępstwo: mgr inż. Agnieszka Brodzińska)

parter pok. 3

tel. 33 860 15 34

m.szustakowska@lipowa.pl